7. kolo lll.třídy 2014/2015 l FC Vysoká n.L. - TJ Sokol Roudnice B 3:1

Třemi krásnými brankami udolala Vysoká v utkání nadstandardní úrovně
   Fakta  - branky:  Kulhánek, Dvořák  L., Samek  - Vlasák,  ŽK 2:1, ČK
0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci:  50, rozhodčí Čožík. Sestavy - Vysoká
Březka (85.  Houser) - Hovorka  (70. Hladík), Lunda,  Dvořák L., Černík
- Samek,  Starý.  Roudnice  B:  Žák  -  Kučera,  Koutník,  Gráf, Svatoň
- Novotný,  Vlasák, Bárta,  Klapka  (85.  Švadlenka) -  Koudelka, Holub
(70. Jarkovský).

Krátký komentář účastníka zápasu: „ Do utkání jsme šli bez několika absentovaných (většinou zranění či nemoc), ale také se 3 hráči kádru áčka. Úvod utkání postupně odhaloval poměrně prostupnou defenzivu z levé strany, kde domácí rychlík hodně trápil dvojici Novotný, Svatoň. Několikrát jsme dokázali nebezpečí zažehnat, ale ve 13. minutě domácí technickou střelou na zadní tyč otevírají skóre. Branka nás příliš nepovzbudila a domácí byly v danou chvíli lepším celkem. Navíc ve 20. minutě přišel ve vápně domácích sporný střet domácího brankáře s Koudelkou, po kterém byl zmíněný hráč cca 7 minut mimo hru. Během daného oslabení jsme podruhé inkasovali, když se domácí prosadil střelou zpoza vápna.. Kolem 30. minuty se nám ale podařilo tlak domácích trochu otupit po individuálním průniku Bárty a ač trochu kostrbatém tak úspěšném zakončení jsme snížili na 2:1. Do poločasu se pak jednou trochu zapotil Žák, který musel likvidovat nepříjemnou střelu z dálky. Po změně stran domácí dvakrát nebezpečně zahrozili, ale pak začali podléhat aktivnější hře našeho týmu. Vlasák a posléze i Koudelka se dostávali za domácí obranu, ale jejich zakončení nemělo gólové parametry. V rozmezí několika minut pak domácí i díky „štěstí“ přežili velkou šanci Koudelky, očividnou druhou žlutou kartu domácího hráče i velmi dobrou standardní situaci našeho týmu, kterou opět Koudelka poslal těsně levé tyče domácí branky. S přibývajícím časem docházeli našim aktivně bojujícím hráčům fyzické síly a kormidla se chopil domácí Samek, který začal převažovat hru opět na stranu domácích. Sám pak v 81. minutě zlomil odpor třetí brankou v síti Žáka, když se zbavil dvou bránících hráčů a navíc krásným lobem přehodil vyběhnuvšího brankáře. Roudničtí si ještě vypracovali šanci na korigování výsledku, ale Koudelka hlavou v dobré pozici přestřelil. Závěr utkání přinesl naši spíše křečovitou snahu o zvrat. Bohužel se nám dnes nevydařila první půle utkání, ale za tu druhou jsme si bod zasloužili. Věříme, že se nám bude v dalším zápase dařit více, hlavně bodově. "