23.kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice - Jiskra Hořice 0:2 (0:1)

ŽK: 55. Kmoníček
R: Stieber
Diváků: 150

Roudnice: Zasadil, Šiška (81. Koudelka), Mikan, Krejcar Jakub, Samšeňák, Vlasák, Hůlka, Slezák, Kmoníček (66. Pajgrt), Bednář, Krejcar Jan (81. Koblížek).

Trenér domácích: Koudelka: Na zápas jsme se těšili, protože jsme přivítali 1. mančaft. Šli zvěsti, že hrajeme dobrý fotbal a to se také potvrdilo. Soupeř na nás vlítnul a nenechal nás kombinovat. Dostal se do brankových příležitostí. Dvakrát nás podržel brankář Zasadil. Ale my jsme vůbec v gólových příležitostech nezaostávali. Bednář dokonce trefil břevno. Když už to vypadalo, že poločas skončí 0:0, tak jsme zaváhali z rohového kopu a soupeř nás potrestal dvě minuty před koncem poločasu. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, kde po čtvrt hodině hry jsme dostali šanci z pokutového kopu, ale Aleš Hůlka jí NEPROMĚNIL. I potom jsme soupeře tlačili, když soupeř dvakrát vykopával z prázdné brány. Jednou je zastavila tyčka a podruhé břevno. Soupeř v závěru podnikal nebezpečné brejky, kde v 90. min. zvýšil na 0:2. Myslím, že jsme viděli kvalitní zápas, který převyšoval hodnotu 1. třídy. Zápasu by slušela remíza. Soupeř v nás zanechal velmi dobrý dojem. Mužstvo Hořic zaslouženě vede tabulku 1. A třídy.